FOR TOKIO HOTEL FANS FROM GREECE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

FOR TOKIO HOTEL FANS FROM GREECE

tokio hotel fur immer
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Funny Interview

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Freiheit95 <3 Bill

Freiheit95 <3 Bill


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2008
Ηλικία : 29
Τόπος : t0ki0__r00m

Funny Interview Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Funny Interview   Funny Interview Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 6:46 pm

Bravo: Πως θα περιγραφατε παιδια ο ενας τον αλλον?

Tom: (γελια) Λοιπον, ο Georg είναι τεμπελης και ενοχλητικος. Το ένα βραδυ κανει σχεδια για την άλλη μερα και το άλλο πρωι λεει ότι βαριεται.
Gustav: Ο Tom είναι πολύ ανυπομονος και εχει εξαιρετικα δυνατη θεληση. Όταν δεν μπορει να κανει κατι που θελει προσπαθει τρελα μεχρι να το καταφερει.
Georg: Ο Bill είναι… εεεε…
Tom: Ασχημος! (πεθαινει στα γελια)
Bill: Αχαχαχα! Αντε χασου τωρα!
Georg: Οχι, Αυτό ηταν ένα αστειο. Ο Bill είναι αυθορμητος και ζωηρος. Αλλα όταν ειμαστε σε διακοπες, ποτε πριν τις 3-4 το μεσημερι! Πραγματικα δεν μπορεις να τον σηκωσεις νωριτερα.
Gustav: Όπως ολοι σας! Πριν τις 12 τουλαχιστον δε σηκωνεται κανεις! Παντα καθομαι μονος μου γιατι σηκωνομαι νωρις και ετσι βλεπω τηλεοραση ή διαβαζω e-mails και γραμματα.
Bill: Ο Gustav είναι ο 'αγρυπνος' ας πουμε μεταφορικα. Τυπικος ντραμερ. Λεει στα ισια τα παντα και είναι ενας συνδιασμος ενεργητικοτητας και ηρεμιας. Ενας τελειος συνδιασμος.


Bravo: Όταν σκεφτεστε ο ενας τα καλα στοιχεια του αλλου, τι σκεφτεστε?

Bill: Όταν ολοι ειμαστε κακοδιαθετοι, ο Gustav μας επηρρεαζει θετικα με την καλη δικη του διαθεση! Αυτό μου αρεσει ιδιαιτερα.
Gustav: Ο Tom είναι ο πρωτος που θα βρει τη μεση λυση όταν θελουμε να επιλεξουμε κατι. Ξερει ακριβως πώς να τα συνδιασει όλα.

Georg: Μου αρεσει που ο Bill είναι ειλικρινης και ισορροπημενος. Υπερβολικα πολύ καποιες φορες! Μπορεις να του μιλησεις για τα παντα. Αν προκειται για κατι σημαντικο για σενα θα κοψει την πλακα και θα αποδοσει η συζητηση στα σιγουρα! Και επιπλεον, εχει πολύ πλακα να περνας χρονο μαζι του. Παντα θα εχει γελοιες αποριες ή θα παραπονιεται για κατι αυτονοητο. Καποιες φορες αναρωτιεμαι… είναι οντως τοσο βλαμμενο ή το παιζει?
Bill: Σκασε! Τι εχετε παθει ολοι σημερα??? (γελια)
Tom: Ο Georg δεν εχει καλα στοιχεια (γελια). Ή εστω… καποιες φορες είναι πολύ εξυπηρετικος και σε βοηθαει αρκετα.


Bravo: Ενταξει, και τωρα τα ασχημα στοιχεια?

Gustav: Όταν ο Tom χαιρεται και είναι ενθουσιασμενος με κατι, κανει ανοητους και πολύ δυνατους ηχους με το στομα του. Αυτό με ενοχλει αφανταστα. Και κυριως επειδη τωρα τελευταια δεν χαιρομαι τοσο οσο αυτος! Είναι απλα υπερβολικος!
Tom: Τιιιιιιιιιιιιιιι??????????
Bill: Συχνα ο Gustav είναι κακεντρεχής. Αν του κανεις ένα αστειο κατσουφιαζει. Τοτε είναι καλυτερα να τον αφησεις μονο του για να καλμαρει.
Georg: Στο παρελθον ο Bill δεν κουβαλουσε ποτε τιποτα! Ουτε τα πραγματα για τη σκηνη, ουτε τα μουσικα οργανα. Παντα ελεγε: 'Ειμαι γλυκουλης, ειμαι ο μικροτερος και ειμαι και ο τραγουδιστης αρα κουβαλαω μονο το μικροφωνο μου!' (γελια)
Bill: Αυτό δεν είναι αληθεια!
Gustav: Ω, ναι, είναι! Το εχω σε βιντεο!
Bill: ΤΙΙΙΙΙΙΙΙ???????
Georg: (γελια) Βασικα, όταν υπαρχει πραγματικη αναγκη για βοηθεια παντα προσφερεται! Αλλα δεν μπορει να κουβαλησει πολλα. Είναι αρκετα αδυναμος.
Tom: Ο Georg είναι πολυυυυυυ ακαταστατος! Ακομα περισσοτερο από μενα και τον Bill. Το δωματιο του στο ξενοδοχειο μοιαζει με πεδιο μαχης!


Bravo: Ποτε εχετε πραγματικα προβληματα μεταξυ σας?
Georg: Στο στουντιο δεν παμε μονο για ηχογραφησεις αλλα μενουμε κιολας καποιες φορες. Τοτε συνηθως τσακωνομαστε γιατι είναι δυσκολο να βολευτουμε! Μενουμε σε ένα σχετικα μικρο δωματιο και οι 4 μαζι και εχουμε μονο μια τουαλετα! Ετσι τσακωνομαστε για το ποιος θα παει τελευταιος διοτι ετσι μπορει να μεινει περισσοτερο στο κρεβατι. Αλλα και για αλλα πραγματα για τα οποια περισσοτερο τσακωνομαι εγω με τον Bill αλλα όχι για πλακα. Εχουμε πιαστει και στα χερια μερικες φορες. .
Bill: Θυμασαι? Τοτε που σε χτυπησα στο κεφαλι με μια παντοφλα του Tom (γελια)!
Tom: (γελια) Αξεχαστο! Και μετα σου επιασα τα χερια και αρχισε να σου τραβαει χαστουκια! (γελια από ολους εκτος του Bill)
Bill: Εσυ με πιανου το μερος εισαι ρε? (γελια)
Gustav: Λοιπον, περα από αυτά, δεν εχουμε σοβαρα προβληματα. Συνηθως αν τρεχει κατι το συζηταμε. Αλλα αυτό μπορει να παρει και μερες ολοκληρες!
Bill: Οντως! Αλλα ετσι είναι καλυτερα! Λεμε στους αλλους ότι εχουμε μαλωσει και δε δεχομαστε να συνεργαστουμε εκεινη τη στιγμη! (γελια)
Georg: Α! Εχουνε τσακωθει και τα διδυμα στα σοβαρα! Μια φορα μαλιστα ειχαμε δραματα! Ηταν πριν 1,5 χρονια, δηλαδη στα 16,5 τους! Ο Bill προσπαθουσε να μαθει ένα τραγουδι που συνεχως μπερδευε το ρυθμο! Προφανως ο Tom δεν τον αφηνε διοτι εκανε τους ηχους που προαναφεραμε και φωναζε διαρκως 'Bill' με αθλιο τροπο. Ο Bill τον προειδοποιουσε να το βουλωσει αλλα… Ετσι ο Bill του τραβηξε σφαλιαρα! Δεν το περιμενε κανεις μας! Ο Tom τον ρωτησε αν εχει παθει υστερια ή κατι τετοιο και τον εσπρωξε. Τον εσπρωξε τοτε και ο άλλος δυνατοτερα και ο Tom τον χτυπησε στο στομαχι με γροθια. Ο Bill πηγε προς τα πισω και τελικα επεσε στο πατωμα κρατωντας την κοιλια του και προσπαθωντας να ανασανει. Τρομαξαμε πολύ και ιδιαιτερα ο Tom ο οποιος όταν συνηλθε ο Bill πηγε να τον βρει και αρχισε να κλαιει!
Tom: Ενταξει, αρκετα! Αυτό προφανως είναι ψεμα!
Gustav: Α, όχι! Είναι και αυτό καταχωρημενο! (γελια)
Tom: Αμα σου σπασω τη γαμωκαμερα θα σου πω εγω!


Bravo: Τωρα πειτε μας κατι για τα μυστικα σας.

Bill: Ενταξει λοιπον, ο Georg κρατουσε ημερολογιο για πολυυυυυυ καιρο.
Georg: Τι? Που το ξερεις εσυ αυτό ρε βλαμμενο?
Bill: Προφανως κατω από το μαξιλαρι σου δεν είναι η καλυτερη κρυψωνα! (γελια)
Gustav: Ειχαμε μια υποψια ότι κρατουσε ημερολογιο και ριξαμε κληρο για το ποιος θα παει να το βρει. Τελικα πηγε ο Bill.
Georg: Ωραια λοιπον. Ο Bill μεχρι προσφατως δεν μπορουσε να κοιμηθει μονος του!
Bill: Όχι, δεν….
Georg: Αχα! Φοβαται το σκοταδι και ηθελε παντα καποιον να είναι στο δωματιο μαζι του. Τωρα τελευταια αρχισε να κοιμαται αλλα παντα με ένα μικρο φωτακι ή τουλαχιστον κατι στα χερια για να νιωθει ασφαλης! Γι΄αυτό παντα κουβαλαει μαζι του το αρκουδακι του! (γελια)
Bill: Μη γελατε! Είναι υπεροχο αρκουδακι και είναι δωρο από τον Tommy!
Georg: Μα ναι, φυσικα! Από τα εβδομα γενεθλια σας! (γελια)
Bill: Εχει συναισθηματικη αξια ασχετε! Αλλα βεβαια! Εσυ εισαι ρηχος και αξεστος και αναισθητος! (γελια)


Bravo: Ενδιαφερουσα διαπιστωση Bill αλλα για πες μας, τι ελεγε στο ημερολογιο?

Bill: Α, δεν μπορω να το πω αυτό…
Georg: Το καλο που σου θελω!
Tom: Ε, τοτε θα το πω εγω! Ο Georg ηταν ερωτευμενος με μια πρωην μου αλλα δεν τον ηθελε γιατι προφανως παρεμεινε κολλημενη μαζι μου!
Bill: Α! Δηλαδη όταν σου ειπε να χωρισετε προφανως το εκανε διοτι ηταν κολλημενη! (γελια)
Tom: Τουλαχιστον εμενα κολλανε από μονες τους!
Bill: Ω, μα ναι, δεν αμφιβαλλει κανεις!
Tom: Ειρωνευομαστε μωρη σκατουλα? Για σεβασμος στο μεγαλυτερο αδερφο! (γελια)
Bill: Αντε ρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tokioxtipimeni
Admin
tokioxtipimeni


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2008
Ηλικία : 29

Funny Interview Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Funny Interview   Funny Interview Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 8:44 pm

gamato
"ADE MWRH SKATOULA"
8eiko
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tokiohotelgreece.catsboard.com
~KaUlItZ-GiRl~

~KaUlItZ-GiRl~


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

Funny Interview Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Funny Interview   Funny Interview Icon_minitimeΔευ Οκτ 13, 2008 7:13 pm

Gamato!!!!!!!!!!Ehoun hioumor ta mwra m Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Freiheit95 <3 Bill

Freiheit95 <3 Bill


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2008
Ηλικία : 29
Τόπος : t0ki0__r00m

Funny Interview Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Funny Interview   Funny Interview Icon_minitimeΤετ Δεκ 24, 2008 3:40 pm

hehe!!!
elpizw na sas arese...
!!!!

Funny Interview My.php?image=bh1u7729067002qx8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Funny Interview
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» interview!
» Tokio hotel interview on love!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
FOR TOKIO HOTEL FANS FROM GREECE :: interviews :: interviews-
Μετάβαση σε: